Voda840 111 118
Kabel. TV776 677 776
Silnice465 324 599

Víkendový fotbalový report

titulni_obrazek O uplynulém víkendu sehráli fotbaloví reprezentanti obce pět fotbalových utkání, a měli při tom jednu premiéru.

Přípravka

Děti z fotbalové přípravky čekaly v neděli dva fotbalové zápasy se silnými soupeři - Libchavami a Ústím nad Orlicí. Kluci nastoupili v nových dresech, které jsou v barvách obce a na kterých je vyobrazen i znak obce. V prvním zápase porazili po urputném boji družstvo Libchav poměrem 3:2 a ve druhém zápase, ke kterému nastoupili ihned po tom prvním odehraném, podlehli po velmi vyrovnaném boji klukům z Ústí nad Orlicí, skóre bylo 1:3.

Starší žáci

Starší žáci nastoupili k nedělnímu poobědovému zápasu s mužstvem (i ženstvem) z Jehnědí. Zápas se hrál na 2x35 minut a Žichlínek v něm zvítězil poměrem 7:0, kdy si brankář Jehnědí v prvním poločase vybral notnou dávku štěstí, protože nepadly minimálně tři "tutovky". Hattrick v tomto zápase zaznamenal Aleš Antes.

Dorost

Dorostenci byli jediní, kdo nastoupili v sobotu, a to proti mužstvu Rudoltic. Žichlínku chyběl velmi šikovný tvůrce hry Lumír Vaculík a talentovaný zakončovatel akcí Libor Bureš, kluci podlehli Rudolticím 1:4.

Muži

Vrcholem víkendu měl být zápas okresního přeboru IV. třídy mužů, kdy na domácím hřišti přivítali naši fotbalisté zástupce obce Jehnědí. V prvním poločase to vypadalo, že má brankář soupeře před brankou nějaké plexisklo, protože naši hráči nebyli schopni i při vyložených šancích skórovat, prostě jim nepřálo štěstí. V druhém poločase si vše vynahradili a vyhráli zápas 4:1. Mužům patří po tomto zápase průběžné 3. místo tabulky a o následujícím víkendu je čeká vedoucí mužstvo tabulky - Lichkov. Zápas se hraje venku - tedy myšleno v Lichkově :-)