Voda840 111 118
Kabel. TV776 677 776
Silnice465 324 599

Úspěšný fotbalový víkend

titulni_obrazek V osmnáctém víkendu letošního roku čekali na žichlínské fotbalisty soupeři z Rudoltic a z Libchav.

Jako první odstartovali sérii víkendových utkání naši dorostenci, proti kterým se přijelo utkat mužstvo stejně starých fotbalistů z Rudoltic. Rudoltice okupují první místo tabulky Okresního přeboru dorostu, ale byli bez bránkářské jedničky. Domů si odvezli čtyři inkasované góly, přičemž ten první padnul hned v první minutě, z první akce, zhruba 20 vteřin po odpískání začátku zápasu.

Odpoledne dorazilo mužstvo Libchavy "B", aby se utkalo s žichlínskými muži. Žichlínek v tabulce Okresního přeboru IV. třídy na prvním místě, libchavské béčko na třetím. Ve vyhroceném utkání, kde bylo rozdáno nejméně osm žlutých karet a jedna červená, Žichlínek porazil Libchavy poměrem 4:2 (poločas 2:2), spoustu připomínek z řad diváků ale bylo k vedení zápasu ze strany hlavního sudího. Muži si po tomto utkání upevnili první pozici v tabulce a o dalším víkendu je čeká cesta do Jehnědí.

V nedělní dopoledne se vydala žichlínská přípravka na turnaj do Libchav, kde na ně mělo čekat jak družstvo domácích, tak i kluci z Rudoltic. V prvním zápase naši nejmenší porazili v "derby" soupeře z Libchav poměrem 4:1. Jelikož družstvo Rudoltic ani po skončení pvního zápasu na turnaj nedorazilo, padlo rozhodnutí zahrát si odvetu, která skončila v základním čase 2:2 a kluci ze Žichlínka poté v nervydrásajících penaltových rozstřelech, které se musely dvakrát nastavovat, zvítězili.

Vítězům patří gratulace, poraženým čest. Počasí se vydařilo a "žichlíňáci" darovali předsedovi klubu Františku Filipovi k jeho pětatřicátinám ten nejlepší dárek.