Voda840 111 118
Kabel. TV776 677 776
Silnice465 324 599

Semifinále poháru: Žichlínek-Sopotnice 2:0

titulni_obrazek Naši fotbalisté včera zvítězili v semifinále Českého poháru, když porazili Sopotnici 2:0 (trefili se Heger a Kočí), a podruhé za sebou si zahrají finále! Kluci gratulujeme!

V poměrně vyrovnaném zápase, kdy v podstatě neexistovala přechodová fáze, ale jen bránění nebo útok, se zranil v devětadvacáté minutě náš gólman David Valenta, za kterého zaskočil Michal Minář a oživil si tak své chytací vzpomínky z dorostu. V prvním poločase také padly dvě branky - do každé sítě - ale díky ofsajdům se skóre neměnilo. Ve druhé půlce domácí zabrali a dokázali dvakrát skórovat - Kočímu dokonce trochu pomohl brankář hostů.

Sestava: Valenta, Tomopulos, Heger, Minář, Dorazil, Motl, Fibikar, Šenkýř, Zahradník, Štarman, Kočí - Ptáček, Antes, Vaníček.

Hosté: Martinec, Zeman, Koupil, Stárek, Pánik, Beneš, Kalousek, Kubišta, Voleský, Mašanský, Macek - Hampl, Kubas, Lehký.